O nás

David Mošna a Kateřina Mošnová

Konečně parádní trička pro sarkasticky mluvící ženy!

Náš příběh je jednoduchý. Jsme taková „rodinná firma“. Brácha se ségrou. Grafik a ajťák. Stačilo dostat nápad a kreativní náladu a začít tvořit. Tvoříme motivy vyloženě pro ženy, jak už naznačuje název naší značky. Protože holky prostě nikdy nemají dost hadrů! Naše trička jsou pro slečny, které se nebojí zasmát hodně nahlas, které dokáží na všechno odpovědět sarkasmem, které si ze sebe udělají legraci, ale hlavně pro ty, které se nebojí ukázat, jaké doopravdy jsou.

Vždy volíme jen ty nejlepší materiály a techniky potisků, které nám zaručí, co nejlepší výsledek. Nespokojíme se s průměrem! Každý motiv, každé tričko pečlivě kontrolujeme, před tím, než ho ručně složíme a zabalíme do naší ecofriendly krabičky a pošleme k vám domů. Sortiment se snažíme stále rozšiřovat, a proto připravujeme další a další návrhy, ale na prvním místě je především kvalita!

Už od první chvíle jsme věděli, že chceme být něco víc, než jen e-shop s oblečením. Chceme hlavně pomáhat. Proto jsme pečlivě hledali útulek, který naší finanční podporu co nejvíce ocení. Z každého vámi zakoupeného trička jde 5% na pomoc opuštěným pejskům z Psího útulku Prachatice. Takže nejen, že ti to bude slušet, ale navíc tě zahřeje dobrý pocit u srdíčka, protože jsi právě pomohla opuštěnému pejskovi.

A nakonec…

…pánové nezoufejte, jednou se na vás taky dostane, až přijdeme s něčím novým pro pořádný chlapy! Ale prozatím prostě jen udělejte svojí kamarádce, přítelkyni, manželce, sestře nebo mamince radost a utraťte za ní hodně peněz!

Váš Girlpowerfashion tým.